دانلود بازی forest برای ویندوزفون ، دست نزن وگرنه می میره !

موضوع : بازی,سرگرمی

دانلود بازی forest برای ویندوزفون ، دست نزن وگرنه می میره !

 

با دانلود بازی forest در ویندوزفون خود درخت پرورش بدید !

این روزا همه از صبح تا شب سرشون تو گوشیه ، به عبارت دیگه بدون گوشی انگار یک چیزی تو زندگیشون کمه!

متاسفانه خیلی وقت ها به دلیل نداشتن فرهنگ استفاده ی درست از تکنولوژی های جدی ، به جای آنکه این گجت ها به ابزاری برای خدمت رسانی به ما به کار گرفته شوند به بلای جانمون بدل شده اند.

این مشکل حوشبختانه فقط گریبانگیر ایران نیست و تمام دنیا با اون دست به یقه هستند. حالا هم چنتا جوون خوش ذوق و خلاق اومدن و یک بازی باحال طراحی کردن که بوسیله ی اون بتونیم عادت استفاده ی زیاد از گوشی رو از سر خودمون باز کنیم. جالبه که بدونید این بازی برنده ی مسابقه ی دانشجویی مایکروسافت شده ! برای پی بردن به نحوه ی انجام این باز یدر ادامه با ویندوز دی ال همراه باشید.

پیشنهاد ما به شما ویندوزفونی های عزیز نصب یک بازی با هدف دور نگه داشتن شما از گوشی است. یک بازی تحت عنوان

Forest: Stay focused, be present. در این بازی یک زمین وجود دارد که باید در آن درخت بکارید. درخت شما نه نیاز به آب دارد، نه نیاز به غذا و نه مراقبت. فقط کافی است ۳۰ دقیقه به گوشی دست نزنید. بعد از ۳۰ دقیقه می توانید بروید و یک درخت دیگر بکارید.

البته قرار هم نیست که شما منتظر باشید و به محض تمام شدن ۳۰ دقیقه به سراغ گوشی بروید. چون هر چه دیر تر به گوشی دست بزنید، به نفع درخت شماست. اما اگر زود تر از ۳۰ دقیقه شروع به استفاده از گوشی کنید، درخت شما می میرد. با دست نزدن به گوشی می توانید امتیاز بیشتری بدست آورده و زمین بازی را تبدیل به یک جنگل کنید. همچنین امتیازات شما در طی روز های مختلف ارزیابی می شوند.

 

شما می تونید این بازی بسیار مفید و سودمند رو  از مایکروسافت استور دانلود کنید.

 

 
 
توضیحات تکمیلی
چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ویندوز دی ال" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.(راه اندازی توسط تیم بلاگ پارسی) گرافیک و طراحی : پارس تمز