Project Cheshire نرم افزاری جهت مدیریت کارها بزودی منتشر می شود

موضوع : اخبار,اخبار ویندوز فون

Project Cheshire نرم افزاری جهت مدیریت کارها بزودی منتشر می شود

Project Cheshire همانند سایر پروژه های مایکروسافت و نرم افزار های جدید در حلقه های داخلی مایکروسافت در حال تست است که امروز تصاویری از آن منتشر شد.در ادامه با ویندوز دی ال همراه باشید.

Project Cheshire در حال حاضر پس از اجرا تنها عبارت “بزودی” را نمایش می دهد پس هیچ تاریخ مشخصی برای انتشار عمومی آن وجود ندارد.

این نرم افزار یک یادآور مدیریت و انجام کارها برای ویندوز ۱۰ خواهد بود که در دنیای حاضر بدلیل مشغله ی زیاد مورد نیاز است تا کارها فراموش نشوند و موردی از قلم نیافتد.این نرم افزار هم برای دسکتاپ و هم ویندوز ۱۰ موبایل در دسترس خواهد بود.

مایکروسافت چندی پیش نرم افزار معروفی در این زمینه به نام Wunderlist را به تصاحب در آورد و شاید این پروژه ی جدید بی ارتباط به این نرم افزار خریداری شده نباشد.

این نرم افزار شامل ویژگی های:افزودن کار جدید, ساخت و ایجاد پروژه جدید و همچنین امکان همگام سازی بین دستگاه های مختلف بوسیله اکانت مایکروسافت وجود دارد.

اسکرین شات نسخه ی PC :

Settings-1626

اسکرین شات نسخه ی ویندوز ۱۰ موبایل:

wp_ss_20160402_0002

به هرحال این نرم افزار همچنان در مراحل اولیه ساخت قرار دارد و فاقد بسیاری از قابلیت های مهم و کلیدی است.امیدواریم هر چه سریعتر این قابلیت ها به این نرم افزار افزوده شوند و آماده انتشار رسمی گردد.

نظر شما در مورد این پروژه جدید چیست؟

توضیحات تکمیلی
چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ویندوز دی ال" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.(راه اندازی توسط تیم بلاگ پارسی) گرافیک و طراحی : پارس تمز