آخرین بیلد ویندوز ۱۰ موبایل بهبود عملکرد مولتی تسکینگ را به دنبال دارد!

موضوع : اخبار,اخبار ویندوز فون

آخرین بیلد ویندوز ۱۰ موبایل بهبود عملکرد مولتی تسکینگ را به دنبال دارد!

به نظر می رسد بیلد ۱۴۲۶۷ ویندوز ۱۰ موبایل شامل بهبود هایی در زمینه ی چند وظیفگی می باشد.این آپدیت سبب افزایش تعداد برنامه های قابل اجرا در پس زمینه از ۸ نرم افزار به ۱۶ شده است! در ادامه با ویندوز دی ال همراه باشید.

تا قبل از این آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل به محض افزایش تعداد نرم افزار های اجرا شده در پس زمینه به بیش از ۸ عدد اقدام به بستن نرم افزار ها و عدم اجازه دادن به اجرا در پس زمینه می داد.

البته این قابلیت بیشتر برای گوشی های دارای مقدار رم بالا مانند لومیا ۹۳۰ و لومیا ۹۵۰ مفید واقع می شود و عملا تاثیر چندانی بر روی عملکرد گوشی های دارای رم پایین ندارد, چون در این گوشی ها به دلیل کم بودن مقدار رم فضای کافی برای اجرای نرم افزار های بیشتر در پس زمینه وجود ندارد.

و اما نکته ی مهم اینکه افزایش تعداد نرم افزار های قابل اجرا در پس زمینه نباید باعث مصرف بیش از حد باتری شود و ما امیدواریم مایکروسافت نیز از این نکته غافل نشده باشد و اینکه این قابلیت بدلیل مصرف میزان رم بیشتر نباید باعث کاهش سرعت و عملکرد ویندوز ۱۰ موبایل شود!

نظر شما در این باره چیست؟!

توضیحات تکمیلی
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
0 تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ویندوز دی ال" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.(راه اندازی توسط تیم بلاگ پارسی) گرافیک و طراحی : پارس تمز